PATARIMAI


Atvykimas

ATVYKIMAS


Labai svarbu atvykti, tai jau praktiškai užtikrina galimybę plaukti. Į susitikimo vietą atvykite 15-20 minučių anksčiau, kad spėtumėte pasiruošti pramogai. 

Apranga irklenčių sportui

APRANGA


Visai nesvarbu kaip būsite apsirengę. Dėl įsimintinų kadrų žmonės ryžtasi  keisčiausiems dalykams. Vis dėlto rekomenduotume pasirinkti aprangą tinkančią vandens sportui, nevaržančią judesių , tinkančią maudytis. Turėkite sausų drabužių, rankšluostį, gerą nuotaiką bei geriamo vandens (ant vandens troškulys kamuoja labiau nei įprastai).

Irklentės

SAUGA


Supažindinsime su įranga, parodysime kaip naudotis, kaip plaukti. Užtikriname – tikrai paprasta.  Instruktažo trukmė   ̴7min.

Net neabejojame, kad esate puikūs plaukikai, visgi rekomenduotume dėvėti ar bent jau plukdytis mūsų plūdrumo liemenes.  Jei įkrisite ji padės išsilaikyti vandenyje.  Jei jaučiatės nesaugiai, taip pat segėkite SUP saitus,  net įkritus į vandenį  irklentė visada bus šalia jūsų.

PLAUKIMAS


Ant irklentės išsilaikyti nesunku, užtenka mažiau nei valandos, kad pradedantysis irkluotojas pasijustų saugus. Pirmiausia, atsiklaupkite ant lentos, irklą pasidėdami priešais save. Jausitės stabiliai, jei jūsų kūnas bus irklentės centre. Neskubėkite, prisijaukinus savo transporto priemonę ir gamtos dėsnius, išlėto atsistokite naudodamiesi irklu pusiausvyrai išlaikyti. Jausitės patogiai, jei kojas ištiesite pečių plotyje. Irkluokite naudodamiesi viso kūno raumenimis, taip mažiau pavargs rankos. Irkitės irklą perimdaminėdami iš vienos rankos į kitą, taip išlaikysite tiesų judėjimą. Taisyklingą rankų padėtį ant irklo matote nuotraukose.  

O dabar, kai jau išmokote taisyklingai irkluoti, galite viską pamiršti ir mėgautis gamta SUP‘indami betkokioje kūno padėtyje.

Atsipalaiduokite  ir pajuskite  judėjimo laisvę vandenyje.