Įranga


9'10" DURA-TEC ORIGINAL


Lenta, puikiai tinkanti „pirmąjai pažinčiai“ su irklenčių sportu.  Tvirta, stabili konstrukcija suteikia pranašumo priešinanatis traukos dėsniams.  Sukurta lengviems  pasiplaukiojimams ežerais ir žygiams ramiais vandenimis.  Plokščias ir platus paviršius užtikrina lentos tinkamumą mankštai ar jogai atlikti. Tikrai tiks norintiems pasideginti.  Rekomenduojama irkluotojams iki 90 kg.

10'4" DURA-TEC ORIGINAL


Pagrindinės šios lentos savybės – greitis ir manevringumas.  Yra lengvai valdoma tiek ramiame vandenyje,  tiek esant nedidelėms bangoms.  Ši lenta suteiks pasitikėjimo pradedantiems, taip pat džiugins vidutinio lygio irkluotojus. Rekomenduojama irkluotojams iki 85 kg.

 

11'4" DURA-TEC ORIGINAL


Australiško dizaino, universali lenta, sukurta pradedantiesiems bei vidutinio lygio irkluotojams. Testuota legendinio banglentininko Peter Pan.  Vandenyje gerai išlaiko kryptį kartu likdama manevringa mažose bangose. Tiks kiekvienam šeimos nariui. Rekomenduojama irkluotojams iki 95 kg.

11'0" CROSS


Pirmą kartą? Bijai vandens? Esi didelis, o gal jūs dviese? Būk užtikrintas! Maksimalus stabilumas nuo pat pirmos akimirkos.  Be abejonės patogiausia lenta žygiams ir pasiplaukiojimamas ramiais vandenimis. Dėl savo plokščio ir plataus paviršiaus ši lenta suteikia galimybę pilnavertei mankštai ar jogai atlikti. Puikus pasirinkimas pramoginei žvejybai.  Primygtinai rekomenduojame šeimoms, ketinančioms pramogauti vandenyje kartu su mažamečiais vaikais. Maksimalus svoris geram stabilumui išlaikyti 130 kg.

IRKLAS


Pagrindinis jūsų įrankis yra reguliuojamo ilgio, todėl tiks įvairaus ūgio irkluotojams.  Pagamintas iš aliuminio, todėl yra lengvas ir tvirtas. Jums tikrai nereikia bijoti, jog šis irklas įkris į vandenį – jis paprasčiausiai neskęsta. 

saitas

IRKLENTĖS SAITAS


Aksesuaras kilęs iš banglenčių sporto, kuriame gebėjimas nepamesti lentos gali išgelbėti jūsų gyvybę. Saitas tvirtinamas prie kojos, todėl įkritus į vandenį lenta nepasimes, o taip pat taps jūsų plūduru. Dėl savo konstrukcijos šis saitas nesivelka vandens paviršiumi, tad neapsunkina judėjimo laisvės. Rekomenduojame plaukiant upe ar ekstremaliomis oro sąlygomis, taip pat plaukiantiems pirmą kartą. 

PLŪDURUMO LIEMENĖ


Jūsų pačių saugumui rekomenduojame dėvėti plūdurumo liemenes, padedančias išsilaikyti vandens paviršiuje. Vaikams liemenės dėvėjimas būtinas. Mažamečiams vaikams iki 6 metų siūlome specialias liemenes turinčias galvos atramą.